Duszpasterze

Proboszcz:

  Ks. mgr lic. Bogdan GRABOWSKI Kan. hon. ex. num. Kap. Koleg.
święcenia kapłańskie – 1986
(w Trzebnicy od 2009 roku)
imieniny 19 marca

Wikariusz:

Ks. mgr Piotr Oleksy

święcenia kapłańskie – 2005
(w Trzebnicy od 2019 roku)
imieniny 29 czerwca

Ks. mgr Daniel Nowakowski

święcenia kapłańskie – 2009
(w Trzebnicy od 2018 roku)

PROBOSZCZOWIE:

l.p

Imię i nazwisko

Lata pracy w parafii

Czas pracy w parafii

1 Ks. Zdzisław Paduch

1999-2009

10 lat

2 Ks. Bogdan Grabowski

2009-

 

Wikariusze:

l.p

Imię i nazwisko

Powołany

Odwołany

1

 Ks. Marek SKOLIMOWSKI

   30.10.1999

  26.06.2000

2

 Ks. Bogdan  BURYŁA (+)

   26.06.2000

 25.06.2001

3

 Ks. Arkadiusz MAŁCZAK (+)

    25.06.2001

 26.06.2003

4

 Ks. Wojciech MIŚKOWIEC

   26.06.2003

30.10.2004

5

 Ks. Tomasz OLSZEWSKI

  15.12.2004

 23.04.2005

6

 Ks. Mariusz   DĘBSKI

 26.06.2005

25.06.2010

7

 Ks. Krystian CHARCHUT

 26.06.2006

25.06.2009

8

 Ks. Marcin WOJCIECHOWSKI

25.06.2009

25.06.2011

9

 Ks. Adam KWAŚNIEWSKI

25.06.2011

 25.06.2013

10

 Ks. Mariusz ŚLIPKO

25.06.2011

 11.10.2013

11

 Ks. Marek GORBENKO

25.06.2013

01.09.2014

12

 Ks. Radosław BARIASZ

03.01.2014

31.08.2019

13

Ks. Piotr OLEKSY

01.09.2019

14

Ks. Daniel Nowakowski

2018