12 Niedziela Zwykła , 23.06.2024 oraz Intencje Żywego Różańca

Intencje Różańca na miesiąc CZERWIEC

powszechna – Módlmy się, aby migranci uciekający przed wojnami lub głodem, zmuszenie do podróży pełnych niebezpieczeństw i przemocy, znajdowali w krajach, które ich przyjmują, gościnę i nowe możliwości życia.

parafialna – Módlmy się za ludzi starszych, chorych i samotnych, aby umieli przyjąć krzyż choroby, cierpienia oraz samotności.

Ogłoszenia:

1. Nabożeństwa do Serca Pana Jezusa w dni powszednie po Mszy św. wieczornej, a w niedziele o godz. 16.3o. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  2. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” wszystkim, którzy przyczynili się do godnego i uroczystego przeżycia udzielenia sakramentu bierzmowania w ostatni piątek: młodzieży, rodzicom, świadkom i wszystkim obecnym na Mszy św.
  3. Msze św. w kościele parafialnym w Trzebnicy za mieszkańców Malczowa – 30 czerwca o godz. 12.3o, Droszowa – 30 czerwca o godz. 8.oo,
  4. Od 24 czerwca do końca sierpnia Msze św. w dni powszednie odprawiane będą o godz. 8.oo. (zamiast godz. 7.oo). Pozostałe Msze św. bez zmian.
  5. Zapraszamy do udziału w Historycznym Jarmarku Parafialnym, który odbędzie się w Głębowicach, 30 czerwca w godzinach od 14.oo – 21.00. Szczegóły na plakacie w gablocie.
  6. W tym tygodniu w liturgii:

24.06. – poniedziałek – Narodzenie św. Jana Chrzciciela, głównego patrona Archidiecezji Wrocławskiej,

28.06. – piątek – św. Ireneusza, biskupa i męczennika,

29.06. – sobota – świętych Apostołów Piotra i Pawła, Msze św. o 8.oo, 11.oo oraz 18.oo. Główna Suma Odpustowa: o godz. 11.oo połączona z Mszą św. Prymicyjną księdza Mateusza TURZAŃSKIEGO z udzieleniem błogosławieństwa Prymicyjnego.

Na czas wakacji i urlopów życzymy wszystkich miłego i radosnego wypoczynku, pamiętając o spotkaniu z Bogiem szczególnie w czasie niedziel i uroczystości.

Kancelaria czynna jest

w poniedziałek, środę i piątek od 17.oo – 17.45.

„BÓG ZAPŁAĆ” za wpłaty na konto bankowe naszej Parafii:

PKO 26 1020 5297 0000 1402 0000 8326