20 Niedziela Zwykła, 14.08.2022, oraz Intencje Różańca na SIERPIEŃ

Intencje Różańca na miesiąc SIERPIEŃ

– powszechna – Módlmy się, aby mali i średni przedsiębiorcy, poważnie dotknięci kryzysem gospodarczym i społecznym, znaleźli środki niezbędne do kontynuowania swojej działalności w służbie społeczności, w której żyją.

– parafialna –  Módlmy się, aby wszyscy bezpiecznie i radośnie przeżyli czas wakacji i urlopów.

Ogłoszenia:

1. We wtorek Nowenna do św. Jadwigi, w środę Nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy o 18.oo, po nowennie Msza św.
  2. W poniedziałek – 15 sierpnia – przypada Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze św. o 8.oo, 11.oo, 12.3o i 17.oo, w Rzepotowicach o 9.45. Na każdej Mszy św. błogosławieństwo ziół i kwiatów. Taca z tego dnia przeznaczona jest remonty i budowę nowych kościołów w naszej Archidiecezji.
  3. (Niedziela) Po Mszy św. Kiermasz Ciast na rehabilitację i leczenie chorej Oliwii CIURA. Liczymy na pomoc ludzi dobrej woli.
  4. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym wspominamy:

15.08. – poniedziałek – Uroczystość Wniebowzięcia NMP,

17.08. – środa – św. Jacka, zakonnika,

20.08. – sobota – św. Bernarda, opata i doktora Kościoła.

Gmina Trzebnica i Światowy Związek Żołnierzy AK zapraszają na 102.rocznicę Święta Pułkowego 9-go Pułku Ułanów Małopolskich, podczas których nastąpi podpisanie i złożenie Aktu Erekcyjnego pod utworzenie Muzeum Armii Krajowej, które mieścić się będzie w Trzebnickim Ratuszu. Uroczystości odbędą się według ceremoniału wojskowego, w najbliższą niedzielę – 21 sierpnia o godz. 14:00 na trzebnickim rynku. Dla wszystkich uczestników wydarzenia przewidziana została oryginalna grochówka wojskowa. Dodatkowe informacje na plakatach w Trzebnicy. Serdecznie zapraszamy do udziału.

Kancelaria czynna jest

w poniedziałek, środę i piątek od 17.oo – 17.45.

„BÓG ZAPŁAĆ” za wpłaty na konto bankowe naszej Parafii:

PKO 26 1020 5297 0000 1402 0000 8326