17 Niedziela Zwykła, 24.07.2016 oraz intencje Różańca na Lipiec 2016

ogloszenia

1. W poniedziałki na zakończenie Mszy św. wieczornej Koronka do Bożego Miłosierdzia, we wtorki Nowenna do św. Jadwigi a w środy o 18.oo Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, po nowennie Msza św. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

1. Po Mszy św. Strzelcy będą zbierali ofiary do puszek na odnowienie kościoła na Kresach.

1. W poniedziałek o godz. 11.oo na placu pielgrzymkowym Msza św.

1. Pielgrzymka Piesza Wrocławska przybywa do Trzebnicy 2 sierpnia (następny wtorek). Zachęcamy do wzięcia udziału w grupie Salwatoriańskiej.

1. W kalendarzu Liturgicznym w tym tygodniu wspominamy:

25.07. – poniedziałek – św. Jakuba i Krzysztofa (po wieczornej Mszy św. poświęcenie pojazdów obok kościoła),

26.07. – wtorek – św. Joachima i Anny, Rodziców NMP,

29.07. – piątek – św. Marty.

Intencje Różańca na miesiąc Lipiec 2016.

ogólna – Aby szanowane były ludy tubylcze, których tożsamość, a nawet egzystencja są zagrożone.

ewangelizacyjna – Aby Kościół w Ameryce Łacińskiej i na Karaibach przez swoją misję kontynentalną głosił Ewangelię z odnowionym zapałem i entuzjazmem.

parafialna – Aby dzieci, młodzież i dorośli radośnie i bezpiecznie przeżyli czas wakacji i urlopów.