33 Niedziela Zwykła, 19.11.2017

Możliwość komentowania 33 Niedziela Zwykła, 19.11.2017 została wyłączona

1. Bóg zapłać za składane w ubiegłą niedzielę ofiary do puszek na pomoc Chrześcijanom Prześladowanym. Zebrana kwota to 1730 zł.
  2. Wypominki Różańcowe w dni powszednie (od poniedziałku do środy) o godz. 17.30 wg następującego porządku: poniedziałek (20 XI) – Mostowa, Leszczyńskiej, Kwiatowa, Jarzębinowa, Ogrodowa, wtorek (21 XI) – Brama Trębaczy, Marcinowska, Młynarska, Morelowa, Orzechowa, Piaskowskiego, środa (22 XI) – Obrońców Pokoju, Graniczna, Lawendowa, Droszów, Marcinowo i inne.
  3. W środę – 22 listopada – przypada kolejne wspomnienie św. Rity. Zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.oo z różami na wspólną modlitwę.
  4. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania w czwartek o godz. 18.oo. Przed Mszą św. okazja do spowiedzi.
  5. Następna niedziela jest Uroczystością Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata (ostatnia niedziela Roku Kościelnego). Taca przeznaczona jest na budowę nowych kościołów w naszej Archidiecezji.
  6. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym wspominamy:

20.11. – poniedziałek – św. Rafała Kalinowskiego, kapł,

21.11. – wtorek – Ofiarowanie NMP,

22.11. – środa – św. Cecylii (patronki muzyki kościelnej i naszego Chóru)

24.11. – piątek – św. Męczenników wietnamskich: Andrzeja Dung-Lac i Towarzyszy.