26 Niedziela Zwykła, 25.09.2016 oraz intencje Różańca na Wrzesień

ogloszenia

1. W sobotę rozpoczyna się październik – miesiąc modlitwy różańcowej. Zapraszamy na nabożeństwa w dni powszednie o godz. 17.15. W niedziele o godz. 16.3o.

1. W przyszłą niedzielę dzieci przygotowujące się do I Komunii św. otrzymają poświęcone różańce na Mszy św. o godz. 12.3o.

1. Również w przyszłą niedzielę po mszach św. zbiórka ofiar do puszek na pomoc poszkodowanym w trzęsieniu ziemi we Włoszech.

1. Bóg zapłać tym, którzy wzięli udział w Pielgrzymce Archidiecezji Wrocławskiej na Jasną Górę.

1. W sobotę przypada I sobota miesiąca – w godzinach przedpołudniowych odwiedziny chorych z Komunią św., po wieczornej Mszy św. Zmiana Tajemnic Żywego Różańca.

1. W następną niedzielę Adoracja Najświętszego Sakramentu na zakończenie Mszy św.

1. W kalendarzu Liturgicznym w tym tygodniu wspominamy:

27.09. – wtorek – św. Wincentego a Paulo, kapł,

28.09. – środa – św. Wacława, m,

29.09. – czwartek – świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała,

23.09. – piątek – św. Hieronima, kapł i doktora Kościoła,

01.10. – sobota – św. Teresy od Dzieciątka Jezus, zak i doktora Kościoł.

Intencje Różańca na miesiąc Wrzesień.

ogólna – Aby każdy ochrzczony wnosił swój wkład we wspólne dobro i budowę społeczeństwa, które w centrum swej działalności stawia osobę ludzką.

ewangelizacyjna – Aby chrześcijanie, przystępując do sakramentów i rozważając Pismo Święte, stawali się coraz bardziej świadomi swojej misji ewangelizacyjnej.

parafialna – O chrześcijańskie wychowanie dzieci i młodzieży.