16 Niedziela Zwykła, 20.07.2014

ogloszenia

1. Po Mszy św. do nabycia prasa katolicka.

1. Msze św. ranne w dni powszednie (cały lipiec i sierpień) odprawiane są o godz. 8.oo. Wieczorne bez zmian, czyli o 18.oo (w poniedziałek na zakończenie Koronka do Bożego Miłosierdzia, we wtorek Nowenna do św. Jadwigi, w środę o 18.oo Nowenna do MBN Pomocy). Msze św. w Rzepotowicach w lipcu i sierpniu są odprawiane w soboty o godz. 19.15 (15 VIII – o godz. 11.oo).

1. W piątek wspominamy św. Krzysztofa – Patrona Kierowców. Po Mszy św. wieczornej poświęcenie pojazdów oraz kierowców (koło kościoła). Ofiary z tacy na Mszy św. oraz z poświęcenia pojazdów przeznaczone będą na pomoc przy zakupie aut dla misjonarzy.

1. W sobotę w kaplicy zakonnej Zgromadzenia Sióstr Miłosierdzia Świętego Karola Boromeuszka odbędzie się Srebrny Jubileusz Życia Zakonnego (25 rocznica złożenia ślubów) siostry Macieji, Alicji, Doroty oraz Agaty (dyrygentki naszego chóru). Polecamy siostry pamięci modlitewnej.

1. W sobotę (26 lipca) o godz. 7.oo z parkingu koło Biedronki przy ul. Żołnierzy Września odjazd Pielgrzymów do Krzeszowa.

1. 34 Piesza Pielgrzymka z Wrocławia na Jasną Górę wyrusza 2 sierpnia. Pielgrzymi w godz. popołudniowych przybywają do Trzebnicy (sobota). Zapisy chętnych do Grupy Salwatoriańskiej w Trzebnicy, do innych grup w trakcie pielgrzymki.

1. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu wspominamy:

22.07. – wtorek – św. Marii Magdaleny,

23.07. – środa – św. Brygidy, zakonnicy, Patronki Europy,

24.07. – czwartek – św. Kingi,

25.07. – piątek – św. Jakuba Apostoła (i Krzysztofa),

26.07. – sobota – św. Joachima i Anny, Rodziców NMP.