1 Niedziela Wielkiego Postu, 18.02.2018

Możliwość komentowania 1 Niedziela Wielkiego Postu, 18.02.2018 została wyłączona

1. W następną niedzielę po Mszach św. zbiórka ofiar do puszek na pomoc Polskim Misjonarzom –  AD GENTES.
  2. Pod chórem do wzięcia są Skarbonki Wielkopostne. W tym roku zaoszczędzone pieniądze przeznaczone będą na pomoc osobom starszym. Skarbonki z zaoszczędzonymi pieniędzmi prosimy przynieść do kościoła w Niedzielę Miłosierdzia, czyli 8 kwietnia. Jednocześnie zachęcamy do podejmowania różnych wyrzeczeń i innych postanowień mających na celu przemianę życia.
  3. W piątek nabożeństwa Drogi Krzyżowej: o godz. 12.oo zakończone Mszą św. oraz o godz. 17.3o. Po zakończeniu także Msza św. wieczorne.
  4. W niedziele Wielkiego Postu Gorzkie Żale o godz. 16.oo. Taca z tego nabożeństwa przeznaczona jest na kwiaty i dekorację Bożego Grobu.
  5. W środę, po Mszy św. wieczornej (czyli około 18.45) zapraszamy na konferencję na temat Przebaczenia, którą poprowadzi ks. Zenon z Legnicy.
  6. W czwartek – 22 lutego – przypada comiesięczne wspomnienie św. Rity. Msza św. w intencjach polecanych Panu Bogu oraz nabożeństwo do św. Rity o godz. 18.oo.
  7. Także w czwartek, po Mszy św. i nabożeństwie do św. Rity (po godz. 19.oo) spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania oraz Młodzieży Wspólnoty Arka. Temat konferencji: Wiara.
  8. W poniedziałek o 19.oo w salce na plebanii spotkanie Kręgu Biblijnego.