22 Niedziela Zwykła – 30.08.2015

ogloszenia

 

 

 

 

 

 

 

  1. W poniedziałki na zakończenie Mszy św. o 18.oo Koronka do Bożego Miłosierdzia, we wtorki – Nowenna do św. Jadwigi, w środy Nowenna do MB Nieustającej Pomocy o godz. 18.oo. Po Nowennie Msza św.

 

  1. We wtorek rozpoczynamy Nowy Rok Szkolny. Zachęcamy dzieci i młodzież do przystąpienia do sakramentu pokuty na początku nowego roku. Okazja do spowiedzi zawsze 15 minut przed każdą Mszą św. poranną i wieczorną, a w I piątek miesiąca od godz. 17.oo.

 

  1. W tym roku szkolnym Msze św. w niedziele dla dzieci i młodzieży będą o godz. 12.3o. Zapraszamy w przyszłą niedzielę na Mszę św. z racji rozpoczęcia Roku szkolnego.

 

  1. Od wtorku włącznie Msze św. poranne o godz. 7.oo. W soboty zawsze o 8.oo.

 

  1. W czwartek o godz. 18.3o pierwsza próba chóru. Zapraszamy także nowe, chętne osoby do chóru parafialnego.

 

  1. W tym tygodniu przypada I czwartek miesiąca – modlimy się o nowe i liczne powołania kapłańskie i zakonne, I piątek miesiąca – to okazja do spowiedzi – od godz. 17.oo, I sobota miesiąca – odwiedziny chorych z Komunią św. w godzinach przedpołudniowych, a po wieczornej Mszy św. Zmiana Tajemnic Żywego Różańca.

 

  1. W przyszłą niedzielę Adoracja Najświętszego Sakramentu na zakończenie wszystkich Mszy św.

 

  1. Przez cały miesiąc wrzesień sprawowana będzie w naszym kościele Msza św. Gregoriańska za zmarłą 29 stycznia br. mamę ks. Radosława. W ramach możliwości prosimy o udział w tym Mszach i wspólną modlitwę za śp. Teresę BARIASZ.

 

  1. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:

01.09. – wtorek – bł. Bronisławy (Msza św. wieczorna w intencji poległych w czasie II wojny światowej),

03.09. – czwartek – św. Grzegorza Wielkiego, papieża i doktora Kościoła.

 

 

 

 

Refill Services Canadian pharmacies :[# buy levitra used to treat erectile dysfunction.