17 Niedziela Zwykła, 27.07.2014

ogloszenia

1. Po Mszy św. do nabycia prasa katolicka.

1. Msze św. ranne w dni powszednie (cały lipiec i sierpień) odprawiane są o godz. 8.oo. Wieczorne bez zmian, czyli o 18.oo (w poniedziałek na zakończenie Koronka do Bożego Miłosierdzia, we wtorek Nowenna do św. Jadwigi, w środę o 18.oo Nowenna do MBN Pomocy). Msze św. w Rzepotowicach w lipcu i sierpniu są odprawiane w soboty o godz. 19.15 (15 VIII – o godz. 11.oo).

1. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca – spowiedź od godz. 17.15.

1. W sobotę po Mszy św. wieczornej – Zmiana Tajemnic Żywego Różańca. (Odwiedziny chorych – 9 sierpnia!).

1. W następną niedzielę Adoracja Najświętszego Sakramentu na zakończenie każdej Mszy św.

1. 34 Piesza Pielgrzymka z Wrocławia na Jasną Górę wyrusza 2 sierpnia. Pielgrzymi w godz. popołudniowych przybywają do Trzebnicy (sobota). Prosimy o pomoc w przyjęciu grup pielgrzymów (szczególnie z Milicza i Góry). Zapisy chętnych do Grupy Salwatoriańskiej w Trzebnicy, do innych grup w trakcie pielgrzymki.

1. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu wspominamy:

29.07. – wtorek – św. Marty,

31.07. – czwartek – św. Ignacego z Loyoli, kapł,

01.08. – piątek – św. Alfonsa Marii Liguoriego, bpa i doktora Kościoła.