3 Niedziela Zwykła, 22.01.2017, oraz Intencje Żywego Różańca na Styczeń, 2017

Możliwość komentowania 3 Niedziela Zwykła, 22.01.2017, oraz Intencje Żywego Różańca na Styczeń, 2017 została wyłączona

1. Do soboty (28 stycznia) trwa Kolęda w naszej Parafii. Rozpoczęcie w dni powszednie o 15.3o, w sobotę o 10.oo, w niedzielę o 15.oo. Dodatkowy termin – 28 stycznia, sobota, po godz. 19.oo – na zgłoszenia. Plan w gablocie i na stronie internetowej naszej Parafii: www.trzebnica.archidiecezja.wroc.pl

1. Z racji Kolędy do końca stycznia nie ma spotkań różnych grup i wspólnot (oprócz chóru, którego próby są w każdy poniedziałek i czwartek o godz. 18.3o).

1. W przyszłą niedzielę na Mszy o godz. 11.oo wystąpi z kolędami Chór „Kantorzy Kajdasza” z Wrocławia.

1. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym:

24.01. – wtorek – św. Franciszka Salezego, bpa i doktora Kościoła,

25.01. – środa – Nawrócenie św. Pawła (zakończ. Tygodnia Ekumenicznego),

26.01. – czwartek – św. biskupów Tymoteusz i Tytusa,

27.01. – piątek – bł. Jerzego Matulewicza, bpa,

28.01. – sobota – św. Tomasza z Akwinu, doktora Kościoła (patrona teologii).

Intencje Żywego Różańca na Styczeń 2017.

ogólna – (nie podana).

ewangelizacyjna – Aby wszyscy chrześcijanie, dochowując wierności nauczaniu Pana, angażowali się, przez modlitwę i miłość braterską, na rzecz przywrócenia pełnej jedności kościelnej i współpracowali, mierząc się z aktualnymi wyzwaniami stojącymi przed ludzkością.

parafialna – O pokój i porozumienie społeczne w naszej Ojczyźnie.