30 Niedziela Zwykła, 26.10.2014

ogloszenia

1. Po Mszy św. do nabycia prasa katolicka.

1. Zapraszamy na wspólną modlitwę Różańcową w ostatnie już dni października o godz. 17.15 (nie ma Różańca po Mszy wieczornej). W niedzielę nabożeństwo różańcowe o godz. 16.3o. Na 30 X – w czwartek zapraszamy dzieci przebrane za świętych.

1. W sobotę – 1 Listopada przypada Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. jak w każdą niedzielę (oprócz Mszy w Rzepotowicach). Dodatkowa Msza św. będzie odprawiona na cmentarzu przy ulicy Spokojnej o godz. 14.oo (Na cmentarzu Parafialnym przy ul. Prusickiej o 12.oo i po zakończeniu procesji).

1. W przyszłą niedzielę – 2 listopada wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych (Dzień Zaduszny). Dodatkowa Msza św. na cmentarzu komunalnym o 14.oo, na cmentarzu parafialnym o 16.oo.

1. Zachęcamy do skorzystania z odpustu zupełnego za zmarłych w dniu 1 i 2 listopada (pod zwykłymi warunkami). Okazja do spowiedzi przed Mszą św.

1. W kościele, we wnękach okiennych są wyłożone Kartki wypominkowe. Po Uroczystości Wszystkich Świętych będziemy modlić się za zmarłych według podanych adresów.

1. Organizowana jest w Bazylice Pielgrzymka do Ziemi Świętej na przełom kwietnia i maja. Możliwość zapisu do końca października. Wszelkie informacje u księdza Proboszcza Bazyliki.

1. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu wspominamy:

28.10. – wtorek – świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.