26 Niedziela Zwykła, 28.09.2014

ogloszenia

1. Po Mszy św. do nabycia prasa katolicka.

1. W poniedziałek po Mszy św. wieczornej Koronka do Bożego Miłosierdzia, we wtorek – Nowenna do św. Jadwigi, w środę o 18.oo Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, po nowennie Msza św. Zapraszamy do wspólnej modlitwy w dni powszednie.

1. W środę rozpoczynamy październik – miesiąc modlitwy różańcowej. Zapraszamy na wspólną modlitwę w dni powszednie o godz. 17.15 (nie będzie po Mszy wieczornej). W niedzielę nabożeństwo różańcowe o godz. 16.3o.

1. W tym tygodniu przypada I czwartek miesiąca – modlitwa o powołania kapłańskie i zakonne w ramach różańca o 17.15. I piątek miesiąca – spowiedź od 17.oo. I sobota miesiąca – odwiedziny chorych z Komunią św. przed południem, a po Mszy św. wieczornej – Zmiana Tajemnic Żywego Różańca.

1. W następną niedzielę Adoracja Najświętszego Sakramentu na zakończenie Mszy św.

1. W piątek spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z naszej Parafii. Od 17.oo – na rozpoczęcie roku przygotowań do tego sakramentu, o 18.oo Msza św.

1. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu wspomnienie:

29.09. – poniedziałek – świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała,

30.09. – wtorek – św. Hieronima, kapłana i dK,

01.10. – środa – św. Teresy od Dzieciątka Jezus, dK,

02.10. – czwartek – świętych Aniołów Stróżów,

04.10. – sobota – św. Franciszka z Asyżu.