4 Niedziela Zwykła – 1.02.2015

ogloszenia

 

 

 

 

 

 

 

 

  1. Po Mszy św. do nabycia prasa katolicka.

 

  1. Na zakończenie Mszy św. Adoracja Najświętszego Sakramentu.

 

  1. W środę zakończyła się Kolęda, czyli Wizyta Duszpasterska w naszej Parafii. Dziękujemy wszystkim Rodzinom, które spotkały się w swoich domach z duszpasterzami. Dziękujemy również z ofiary złożone na potrzeby naszej Parafii.

 

  1. W poniedziałek, 2 lutego – Święto Ofiarowania Pańskiego – Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Msze św. z poświęceniem gromnic o 7.oo, 10.oo i 18.oo. Taca przeznaczona będzie na potrzeby Zakonów Kontemplacyjnych.

 

  1. Kancelaria w poniedziałek będzie nieczynna. W środę i piątek od 17.oo – 17.45.

 

  1. We wtorek przed południem rozbieranie dekoracji świątecznej. Prosimy o pomoc.

 

  1. W tym tygodniu przypada I czwartek miesiąca (modlitwa o nowe powołania kapłańskie i zakonne), I piątek miesiąca (spowiedź od 17.3o), I sobota – Zmiana Tajemnic Żywego Różańca po Mszy św. wieczornej.

 

  1. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania w piątek (spowiedź, Msza św.)

 

  1. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu wspominamy:

03.02. – wtorek – św. Błażeja, bpa i m, patrona chorób gardła,

05.02. – czwartek – św. Agaty (patronki s. Agaty, prowadzącej nasz chór),

06.02. – piątek – świętych męczenników Pawła Miki i towarzyszy.

 

Od 1 lutego nowym Dziekanem Dekanatu Trzebnica jest ks. Jerzy Olszówka, proboszcz Parafii św. Bartłomieja i św. Jadwigi w Trzebnicy.

 

 

 

 

 

 

 

Refill Services Canadian pharmacies :[# buy levitra used to treat erectile dysfunction.