WIELKANOC, 20 kwietnia 2014

ogloszenia

1. Słowa Orędzia Paschalnego wyśpiewane w noc Zmartwychwstania: „Raduj się ziemio, opromieniona tak niezmiernym blaskiem!” są echem radości całego Kościoła. W Chrystusie wprowadzającym w nowe życie historia świata osiąga swój szczyt stając się historią Zbawienia. Służba temu zbawieniu jest naszym przywilejem, naszą misją i źródłem naszego uświęcenia. W tym świętym czasie życzymy, aby Zmartwychwstały Chrystus napełnił wszystkich Parafian oraz przybyłych do nas Gości, pokojem płynącym z Odkupienia.

1. W Poniedziałek – drugi dzień Świąt Wielkanocnych. Msze św.: 8.oo, 9.3o, 11.oo, 12.3o, 17.oo. Wysłuchamy listu Rektora Papieskiego Wydziału Teologicznego we Wrocławiu. Taca przeznaczona będzie na Seminarium Duchowne.

1. W środę o godz. 16.45 próba dla dzieci przed I Komunią św.

1. W czwartek o 16.45 spotkanie dla dzieci z klas III – przygotowanie do Rocznicy I Komunii św.

1. W piątek imieniny ks. Marka. Zapraszamy na Mszę św. o 18.oo.

1. Skarbonki „CARITAS” z oszczędnościami Wielkiego Postu prosimy przynieść na Msze św. w następną niedzielę.

1. Trwa Nowenna do Bożego Miłosierdzia. Koronkę odmawiamy przed Mszą św. poranną.

1. Za tydzień Niedziela Miłosierdzia. Kanonizacja papieży Jana XXIII i Jana Pawła II. Z tej okazji zapraszamy do Bazyliki trzebnickiej na specjalne czuwanie w sobotę – 26 kwietnia. Rozpoczęcie Apelem przy pomniku Papieża o godz. 21.oo. Zakończenie Mszą św. z ucałowaniem relikwii świętego o 24.oo. Szczegóły na plakatach.

1. W następną Niedzielę rozpoczynamy Tydzień Miłosierdzia pod hasłem: „Święty Jan Paweł II Apostoł Miłosierdzia”. Z tej okazji wysłuchamy specjalnego Listu Biskupów.