34 Niedziela Zwykła, Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata 23.11.2014

ogloszenia

1. Po Mszy św. do nabycia prasa katolicka.

1. Ostatnie wypominki, przed Mszą św. wieczorną o godz. 17.3o: poniedziałek (24 XI) – Leszczyńskiej, Mostowa, Młynarska, Wiosenna, wtorek (25 XI) – Ogrodowa, Kwiatowa, Jarzębinowa, Orzechowa, Morelowa, Łąkowa, Rynek oraz wypominki bez podanych adresów.

1. Bóg zapłać za ofiary złożone w ubiegłą niedzielę do puszek na organizację Świtowych Dni Młodzieży w Krakowie. Zebrana kwota to 980 zł.

1. W przeszłą niedzielę (30 listopada) rozpoczynamy ADWENT – czas radosnego oczekiwania na przyjście Pana. Od 1 grudnia Roraty. Prosimy rodziców o pomoc w przygotowaniu dla dzieci lampionów.

1. W sprawie organizowanej przez parafię św. Bartłomieja i św. Jadwigi pielgrzymki do Ziemi Świętej, w terminie 28.04-6.05.2015 r. można zgłaszać się do ks. Proboszcza, Jerzego Olszówki.

1. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu wspominamy:

24.11. – poniedziałek – św. Andrzeja Dung-Lac, kapł i towarzyszy (męczenników Wietnamskich).