Możliwość komentowania 4 Niedziela Wielkiego Postu, 26.03.2017, oraz Intencje Żywego Różańca na Marzec 2017 została wyłączona

1. W piątek Droga Krzyżowa o godz. 12.oo oraz o godz. 17.3o.
  1. Gorzkie Żale w niedziele Wielkiego Postu o godz. 16.oo. Taca z tego nabożeństwa przeznaczona jest na kwiaty i dekorację Bożego Grobu.
  1. W tym tygodniu próby dla dzieci przed I Komunią św.: szkoła nr 2 i klasa III c ze szkoły nr 3 – wtorek, godz. 16.45, natomiast uczniowie z pozostałych klas szkoły nr 3 – czwartek, godz. 16.45.
  1. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania w piątek: 17.3o Droga Krzyżowa, 18.oo Msza św. oraz katecheza. Obecność obowiązkowa.
  1. Rekolekcje Wielkopostne w naszej Parafii przeżywać będziemy od 5 Niedzieli Wielkiego Postu do środy. Msze św. dla dorosłych z naukami w niedzielę według porządku odprawianych liturgii. W poniedziałek, wtorek i środę o 10.oo i 18.oo oraz w Rzepotowicach o 17.oo. Zachęcamy do pełnego udziału w rekolekcjach. Spowiedź rekolekcyjna we wtorek 4 kwietnia.
  1. W sobotę w godzinach przedpołudniowych odwiedziny chorych z Komunią św., natomiast po wieczornej Mszy św. Zmiana Tajemnic Żywego Różańca.
  1. Od następnej niedzieli zbiórka darów dla potrzebujących oraz rozprowadzanie Baranków Wielkanocnych i Paschalików (akcja CARITAS).
  1. Do nabycia są modlitewniki o św. Jadwidze z płytą CD w cenie 20 zł.

Intencje Żywego Różańca na MARZEC 2017.

ogólna – (jak w miesiącu LUTY) Aby ludzie przeżywający próby, zwłaszcza ubodzy, uchodźcy i spychani na margines, spotykali się z przyjęciem i znajdowali wsparcie w naszych wspólnotach.

ewangelizacyjna – Aby prześladowani chrześcijanie doświadczyli wsparcia całego Kościoła przez modlitwę i w postaci pomocy materialnej.

parafialna – O ducha pokuty i częsty udział w nabożeństwach wielkopostnych.