2 Niedziela ADWENTU, 4.12.2016 oraz intencje Różańca na Grudzień

ogloszenia

 

  1. Od poniedziałku do piątku włącznie o godz. 18.oo Msze św. o NMP, czyli RORATY. Dzieci przynoszą LAMPIONY oraz serduszka w wypisanymi dobrymi uczynkami. Serduszka biorą udział w losowaniu figurek Maryi oraz św. Józefa. Po Mszy św. dzieci będą otrzymywały specjalne obrazki.

 

  1. Po Mszach św. zbiórka ofiar do puszek na pomoc Kościołowi na Wschodzie.

 

  1. W następną niedzielę po Mszach św. ofiary do puszek zbierać będą wolontariusze na pomoc w zorganizowaniu Orszaku Trzech Króli.

 

  1. U przedstawicieli CARITAS (pod chórem) do nabycie świece wigilijne: małe po 6 zł, duże po 12. Także do nabycia poświęcone opłatki wigilijne. Pod chórem wystawiony jest kosz na dary dla potrzebujących z naszej Parafii.

 

  1. W tym tygodniu (6 grudnia) przypada 18 Rocznica Konsekracji naszego kościoła. O godz. 7.oo Msza św. dziękczynna z tej okazji. Wieczorem natomiast, na Mszy św. o godz. 18.oo spotkanie ze św. Mikołajem dla dzieci.

 

  1. W czwartek przypada Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Msze św. o 7.oo, 10.oo i 18.oo. Poświęcenie medalików dla dzieci z klas III (przed I Komunią św.) na Mszy św. o godz. 18.oo. Po Mszy św. spotkanie dla rodziców.

 

 

Intencje Różańca na miesiąc Grudzień 2016.

ogólna – Aby we wszystkich częściach świata zniknęła plaga, jaką jest werbowanie dzieci na żołnierzy.

ewangelizacyjna – Aby ludy europejskie odkryły na nowo piękno, dobroć i prawdę Ewangelii, która napełnia życie radością i nadzieją.

parafialna – O odnowę życia rodzinnego w małżeństwach przeżywających kryzysy.