2 Niedziela Wielkiego Postu – 1.03.2015

ogloszenia

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  1. Po Mszy św. do nabycia prasa katolicka.

 

  1. W piątek nabożeństwa Drogi Krzyżowej o 12.oo (z Mszą św.), o 17.3o dla dzieci, młodzieży i dorosłych. W ostatni piątek nabożeństwo prowadzili uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 3. Serdecznie dziękujemy. Następną Drogę Krzyżową o 17.3o poprowadzą Harcerze z ZHR.

 

  1. W niedziele o godz. 16.oo Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. Taca z tego nabożeństwa przeznaczona jest na dekorację Bożego Grobu.

 

  1. W tym tygodniu przypada I czwartek miesiąca – modlimy się o nowe powołania kapłańskie i zakonne. W I piątek miesiąca okazja do spowiedzi od godz. 17.15. Kandydaci do bierzmowania po Mszy św. w piątek maja swoje spotkanie.

 

  1. W sobotę przed południem odwiedziny chorych z Komunią św. Po wieczornej Mszy św. Zmiana Tajemnic Żywego Różańca

 

  1. Wszystkich, którzy pragną pogłębić swoją relację z Jezusem  Grupa Modlitwy Kontemplacyjnej zaprasza na spotkanie 12 marca (czwartek) o godz.18.35 (po Mszy św.) do salki na plebanii. Spotkania odbywają się co 2 tygodnie. Serdecznie zapraszamy.

 

  1. W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy dzień modlitwy i Solidarności z Polskimi Misjonarzami pod hasłem: „Z misjonarzami głośmy pojednanie”. Taca z przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na ten cel.

 

  1. Rekolekcje Wielkopostne w naszej Parafii planowane są na 5 Tydzień Wielkiego Postu (22 – 25 marca). Już teraz zaplanujmy sobie czas na udział w tych ćwiczeniach duchownych.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Refill Services Canadian pharmacies :[# buy levitra used to treat erectile dysfunction.