24 Niedziela Zwykła, 17.09.2017

Możliwość komentowania 24 Niedziela Zwykła, 17.09.2017 została wyłączona
    1. W poniedziałki po Mszy św. wieczornej Koronka do Bożego Miłosierdzia, we wtorki Nowenna do św. Jadwigi, w środy o 18.oo Nowenna do MB Nieustającej Pomocy – po nowennie Msza św. Zapraszamy do wspólnej modlitwy w dni powszednie.
    2. W poniedziałek na 18.oo (Msza św.) zapraszamy kandydatów do bierzmowania na pierwsze spotkanie.
    3. W dniach od 17 września do 1 października przeżywać będziemy w Trzebnicy Dni Kultury Chrześcijańskiej. We wtorek po wieczornej Mszy św. w Bazylice Pielgrzymka Małą Ścieżką św. Jadwigi, natomiast w sobotę o 10.oo z placu przez bazyliką wyruszy Pielgrzymka Dużą Ścieżką św. Jadwigi. Szczegółowy program w gablocie.
    4. W Bazylice w każdy trzeci wtorek miesiąca (w najbliższy wtorek) Nowenna w intencji rodzin z błogosławieństwem relikwiami św. Jadwigi.W piątek – 22 września – o godz. 18.oo Msza św. i nabożeństwo do św. Rity. Kazanie wygłosi ks. Piotr Wojciechowski, proboszcz z Wszemirowa.
    5. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 12.3o przeżywać będziemy Uroczystość Złożenia Wieczystej Profesji Zakonnej (ślubów wieczystych) przez br. Krzysztofa KONECKO.
    6. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym wspominamy:

18.09. – poniedziałek – św. Stanisława Kostki, patrona polskiej młodzieży,

21.09. – czwartek – św. Mateusza, Ap i Ewang.,

23.09. – sobota – św. O. Pio z Piotrelciny.