29 Niedziela Zwykła, 19.10.2014

ogloszenia

1. Po Mszy św. do nabycia prasa katolicka.

1. Październik – miesiącem modlitwy różańcowej. Zapraszamy na wspólną modlitwę w dni powszednie o godz. 17.15 (nie będzie po Mszy wieczornej). W niedzielę nabożeństwo różańcowe o godz. 16.3o.

1. Rozpoczynamy Tydzień Misyjny pod hasłem: „Z Ewangelią do narodów”. Taca w przyszłą niedziele przeznaczona będzie na cele misyjne. Natomiast w środę (wspomnienie liturgiczne św. Jana Pawła II) będą obecne siostry Boromeuszki, które podzielą się doświadczeniem z pracy misyjnej. Na zakończenie Mszy św. będzie okazja wesprzeć materialnie dzieła misyjne prowadzone przez siostry nabywając różne pamiątki z misji.

1. W czwartek przypada dzień III Ogólnopolski Dzień Modlitwy Różańcowej. Na różaniec o 17.15 zapraszamy szczególnie wszystkich należących do Żywego Różańca.

1. Szkoła Życia Chrześcijańskiego i Ewangelizacji św. Maryi z Nazaretu Matki Kościoła organizuje spotkanie w dniach 24 – 26 X 2014 r. w budynku Integracyjnej Szkoły Podstawowej w Trzebnicy, ul Stawowa 1. Dodatkowe informacje na plakacie w gablocie. Zapraszamy każdego pragnącego bardziej poznać Boga i siebie.

1. Organizowana jest z naszej Parafii Pielgrzymka do Lichenia na 15 listopada (sobota). Wyjazd o 6.3o, koszt 40 zł, zapisy: w zakrystii, w kancelarii oraz u p. Zofii Karlikowskiej.

1. W kościele, we wnękach okiennych są wyłożone Kartki wypominkowe. Po Uroczystości Wszystkich Świętych będziemy modlić się za zmarłych według podanych adresów.

1. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu wspominamy:

20.10. – poniedziałek – św. Jana Kantego, kapł,

21.10. – wtorek – bł. Jakuba Strzemię, bpa,

22.10. – środa – św. Jana Pawła II, papieża.