4 Niedziela Wielkanocna – 26.04.2015

ogloszenia

 

 

 

 

 

 

 

 

 1. W poniedziałki na zakończenie Mszy św. Koronka do Bożego Miłosierdzia, we wtorki Modlitwy do św. Jadwigi, w środy o 18.oo Nowenna do MBN Pomocy. Po Nowennie Msza św. Zapraszamy do wspólnej modlitwy w dni powszednie.

 

 1. W tym tygodniu spotkanie dla kandydatów do bierzmowania w kościele po wieczornej Mszy św. w dwóch terminach (do wyboru): we wtorek lub w piątek.

 

 1. Próby dla dzieci przed Rocznicą I Komunii św. w poniedziałek 27 kwietnia i 4 maja. Spowiedź przed Rocznicą będzie 1 maja – w I Piątek Miesiąca od godz. 17.oo. Uroczysta Rocznica I Komunii św. 10 maja na Mszy św. o godz. 9.3o.

 

 1. W piątek rozpoczyna się miesiąc maj, szczególny czas modlitwy Litanią Loretańską. Zapraszamy do wspólnego śpiewu majówek w dni powszednie po Mszach św. wieczornych, a w niedziele o 16.3o.

 

 1. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. Spowiedź od godz. 17.oo. W sobotę odwiedziny chorych w godzinach przedpołudniowych a po wieczornej Mszy św. Zmiana Tajemnic Żywego Różańca.

 

 1. Konferencja Episkopatu Polski udzieliła dyspensy od obowiązku wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych w piątek 1 maja.

 

 1. W zakrystii do odebrania szczegółowy program Pielgrzymki do Gietrzwałdu. Uległa zmianie godzina wyjazdu. Nie ma już wolnych miejsc na ten wyjazd.

 

 1. Rozpoczynamy Tydzień Modlitw o Powołania Kapłańskie i Zakonne pod hasłem: „Powołania a świętość – poruszeni Pięknem”.

 

 1. W poniedziałek o godz. 16.oo Uroczystości przy Pomniku Pioniera Ziemi Trzebnickiej. Zakończenie w Ratuszu.

 

 1. W przyszłą niedzielę – 3 maja – uroczysta Msz św. w intencji Ojczyzny w Bazylice Trzebnickiej.

 

 1. W następny poniedziałek – 4 maja – w Bazylice Nawiedzenie Kopii Obrazu MB Częstochowskiej.

 

 1. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu wspominamy:

29.04. – środa – św. Katarzyny Sieneńskiej, doktora Kościoła,

01.05. – piątek – św. Józefa Rzemieślnika, Patrona Ludzi Pracy,

02.05. – sobota – św. Atanazego, bpa i doktora Kościoła.

 

 

Refill Services Canadian pharmacies :[# buy levitra used to treat erectile dysfunction.