4 Niedziela Zwykła, 31.01.2016

ogloszenia

 

 

  1. W niedzielę na Mszy św. o godz. 17.oo – Kolędowanie z Zespołem Ludowym „Strzeszowianki”. Zapraszamy do udziału.

 

  1. We wtorek – 2 lutego – Uroczystość Ofiarowania Pańskiego (MB Gromnicznej). Msze św. z obrzędem poświęcenia Gromnic o godz. 7.oo, 10.oo i 18.oo. Taca z tego dnia przeznaczona jest na pomoc zakonom kontemplacyjnym. Kończy się też wtedy Rok Życia Konsekrowanego.

 

  1. W środę od godz. 10.oo zapraszamy do pomocy przy usuwaniu dekoracji Bożonarodzeniowej.

 

  1. We wtorek nie będzie Mszy św. o 19.oo o uzdrowienie.

 

  1. W tym tygodniu przypada I czwartek miesiąca (modlimy się o nowe i liczne powołania do kapłaństwa i zakonu), I piątek miesiąca – okazja do spowiedzi od godz. 17.3o, oraz I sobota miesiąca – odwiedziny chorych (ks. Radosław 13 lutego!), a po wieczornej Mszy św. Zmiana Tajemnic Żywego Różańca.

 

  1. W sobotę zakończyliśmy w Parafii Kolędę, czyli Wizytę Duszpasterską. Dziękujemy serdecznie za możliwość spotkania w waszych domach. „Bóg zapłać” także za ofiary składane na potrzeby Parafii z tej okazji.

 

  1. W tym tygodniu w liturgii wspominamy:

05.02. – piątek – św. Agaty, m, patronalne święto s. Agaty – dyrygentki naszego chóru (na Mszach św. błogosławieństwo chleba i wody).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Refill Services Canadian pharmacies :[# buy levitra used to treat erectile dysfunction. Free online consultation at drugs online ?}]\ buy medicines online without prior prescription. Welcome to our pharmacy with a wide range of quality pharmacy products and affordable prices - canadian pharmacy ''>{ Canadian generic drugs convenient online store of medicines and specialized system of medicine search online.