24 Niedziela Zwykła, Podwyższenie Krzyża Świętego (14.09.2014)

ogloszenia

1. Po Mszy św. do nabycia prasa katolicka.

1. W poniedziałek po Mszy św. wieczornej Koronka do Bożego Miłosierdzia, we wtorek – Nowenna do św. Jadwigi, w środę o 18.oo Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, po nowennie Msza św. Zapraszamy do wspólnej modlitwy w dni powszednie.

1. W tym tygodniu odbędą się  spotkania dla ministrantów w poniedziałek o 17.oo, dla lektorów i ceremoniarzy – wtorek po Mszy św. wieczornej, dla kandydatów na ministrantów w czwartek o 17.oo, dla ERM – środa o 16.3o.

1. Planowany jest wyjazd autokarem na Archidiecezjalne czuwanie na Jasną Górę 19 września (piątek/sobota). Wyjazd o godz. 17.oo. Koszt 40 zł.

1. W sobotę, 27 września odbędzie się II Archidiecezjalna Pielgrzymka Członków Żywego Różańca do sanktuarium w Bardo Śl. Wyjazd o 7.3o. Koszt 20 zł. Zapisy u Zelatorek Żywego Różańca.

1. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu wspomnienie:

15.09. – poniedziałek –  NMP Bolesnej,

16.09. – wtorek – św. męczenników Korneliusza, papieża i Cypriana, biskupa,

18.09. – czwartek – św. Stanisława KOSTKI, zakonnika (patrona dzieci i młodzieży).