21 Niedziela Zwykła, 21.08.2016 oraz intencje Różańca na Sierpień

ogloszenia

1. W poniedziałki na zakończenie Mszy św. wieczornej Koronka do Bożego Miłosierdzia, we wtorki Nowenna do św. Jadwigi, a w środy o 18.oo Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, po nowennie Msza św. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  1. W piątek Uroczystość  NMP Częstochowskiej. Msze św o godz. 8.oo, 10.oo i 18.oo.
  1. W kalendarzu Liturgicznym w tym tygodniu wspominamy:
    1. 22.08. – poniedziałek – NMP Królowej
    2. 24.08. – środa – św. Bartłomieja, Apostoła – Głównego Patrona Bazyliki Trzebnickiej
    3. 26.08. – piątek – NMP Częstochowskiej, Uroczystość (nie obowiązuje post)
    4. 27.08. – sobota – św. Moniki

Apel o Abstynencję od alkoholu w miesiącu sierpniu.

Intencje Różańca na miesiąc Sierpień 2016.

ogólna – Aby sport był okazją do braterskiego spotkania między narodami i przyczyniał się do sprawy pokoju na świecie.

ewangelizacyjna – Aby chrześcijanie żyli zgodnie z Ewangelią, dając świadectwo wiary, uczciwości i miłości bliźniego.

parafialna – Aby dzieci, młodzież i dorośli bezpiecznie i radośnie przeżyli czas wakacji i urlopów.